HOME

JUGGLING JAM 5.9.2011 22:25:29
Zdravím
Jak jste mohli vidět tak včera (4.září 2011) se konal v České Třebové v Javorce (Socha Šárky) Juggling Jam.
kterí si všichni velmi užili.
Akce měla velmi dobrou účast a dobrou aparaturu. Účatníci byli nadšení že si mohli zařádit.
mohli jste vidět žonglování s Míčky,Diabolem,Yoyem,floversticky a tak dále.....
Po několika měsíčním odpočinku se k nám vrátil jeden bývalý člen.Který jako jediný dělal
s floversticky.
Doufáme že se vám akce líbila a hlavně jestli jste si za žonglovali.
Děkujeme těm co přišli.Budeme se těšit na vaší účast na příští akci.
hezký začátek školního roku vám přeje SAcrew.
 

Vítejte 30.8.2011 01:03:45
Zdravíme Vás,

je tu nový školní rok a s ním přichází i nová Street Army Crew. Během letních prázdnin se celá SAC přeskupila a už to nebude ta SAC, jak jste ji znali do teď, ale vydáváme se novou cestou. Pro někoho tyto změny jsou příznivé, pro někoho SAC bude náhle bezvýznamná skupina. Vyzpovídal jsem pro vás Burna, jelikož ten ví nejvíc, jakým směrem se tato skupina bude ubírat.


Ahoj Burne, jak se máš a co právě teď děláš?

Nazdar Bratko, tak je prvního zaří, tak jsem právě přišel ze školy a pocit celkem dobrý. Popovídal jsem si s lidmi, který jsem dva měsíce neviděl, a tak se mám parádně. Nebudu to tady zdržovat a pojď hned k věci.


Dobře tedy. Čemu se v tuto chvíli SACrew věnuje?

Street Army Crew se momentálně věnuje v přední řadě žonglování. To jádro, které bylo vždy nejtvrdší, také jako poslední přežilo. Skupina žonglérů okolo zakladatele Burna pokračuje dál v činnosti a chtěla by rozšířit svoje řady o další žongléry.

Dále se SACrew věnuje aktivně rapu. Po vydání v celku úspěšného mixtapu s názvem Naše Doba se kluci Burn & Nepo rozhodli pracovat na novém projektu. CD ponese název Život píše za nás.
Naše řady opustili c-walkeři. Šlo hlavně o vztahy mezi členy crew. Ale nezoufejte! Ve stejném složení dále pokračují a SACrew s nimi nadále spolupracuje a vystoupení budou občas společné jako “za starých časů”.

Jak bude dále SACrew pokračovat?

SAcrew bude dále pokračovat ve složení žonglérů, kteří žonglují s Diaboly, Míčky, Kruhy, Kužely, Poi [Poj] nebo Yoyem. Budete nás moci vidět na firemních večírcích, maturitních plesech, tanečních zábavách a spustě dalších akcích. Street Army Crew dále bude pořádat sérii hip hop akcí s názvem Hip Hop Elements.
Co se týče rapu, tak jak již bylo psáno, plánuje se nové CD. O rap se postará MC Burn a S.A. Nepo a o produkci beatů (hudby k rapu) se postará Burn. V branži tvoření hudby si řiká Progressive beatZ.
Na webu jste si mohli všimnout kolonky SA.Shop. Plánujem vytvořit obchod, kde budeme prodávat trika, zapalovače, placky a spousty dalších věcí.


Jaká je tedy současná podoba SACrew?

Současná podoba je asi takováto:

Ondřej “Burn” Němeček [Diabolo, Kruhy, Rap]

Ladislav “Panda” Zeman [Diabolo, Poi]

Tomáš “Kom” Adamec [Diabolo]

Michal “Kiwis” Hyka [Diabolo]

Jiří “Hubis” Hubáček [Míčky, Kužely]

Martin “Nepo” Šovčík [Rap]

Václav "Wenca" Hůlka [Yoyo]

Jan “Bratko” Beneš [Fotograf, Redaktor]Tak tohle je nová Street Army Crew. Třeba nám tato sestava odebere pověst “Kindr Crew”, za což bychom byli všichni rádi.Má teď možnost se někdo do SACrew dostat?

Jak jsem říkal nazačátku, ano. Hledáme do svých řad nové žongléry, ale né žongléry s Diabolem. Hledáme lidi, kteří žonglují s Yoyem, Míčky, Kruhy, Poi, Tyčí a dalšími věcmi, kterými by SAC mohla obohatit svůj program.


Chceš závěrem ještě něco dodat?

Chtěl bych poděkovat klukům, kteří se mnou vydrželi až do teď, a doufám, že spolu ještě na pár akcích zažonglujeme a něco dokážeme. Chtěl bych poděkovat člověku, který si říká Michals75. To on nám zhotovil web tak, jak teď vypadá. Dále děkuju lidem, který nás podporují, chodí na naše vystoupení a vždy je od nich slyšet ta největší podpora. A to je asi vše :)
 
 
Tak děkuji za tvůj čas. Bratko

 

 

 

Vítejte


Vítejte26.7.2011 19:43:00

Vítejte na našem novém webu ...


< Novější novinky

SA. PARTNERS

SA.POOLS

Líbí se Vám tento web ?
Ano
245 (58%)
Ne
181 (42%)

Celkem hlasovalo: 426

TOPlist
DESIGNED BY BURNCONTACT
PROGRAMMED BY michals75
e-mail:ondra.nemecek(a)gmail.com
tel:736 739 857