HOME

DeFuckTo NeW CD!30.10.2011 20:39:41

Každý Fanoušek očekává od DeFuckTo plno materiálu a živých vystoupení na které si rozhodně nemůže stěžovat. Na přelomu loňského a letošního roku. DefuckTo pracuje na novém "LP" o kterém se povídá už minimálně od června, kdy svět spatřil První track a tomu hnedka videoklip k chystané desce. Hned uvedli pecku „Reality Show“ s nakládajícím polským rapperem Pejou. Doba už ale pokročila a je na čase si říct více info. V pořadí je to pátá deska DFT (1999 - Demo 99, 2002 - Pár Vět, 2004 - Sólo pro 2, 2010 - Deja Vu), která nese název Triumf, která se právě v těchto dnech natáčí ve studiu! Base! A termín vydání je naplánován na 8. listopadu. Co můžete očekávat z alba kde se objeví více hostů než v celé historii DeFuckTo takže se určitě máte na co těšit.

DFT zveřejnila a stanovila datum a místo konání křestu desky, která proběhne 25. listopadu ve Zlínském klubu Golem!  

                  

S pozdravem Bratko,SAcrew

 

 


Graffiti20.10.2011 19:13:20

Graffiti je umění které vzniklo v roce 1960 a přežívá do dnes. proč umění zdaleka převažuje kritikou protiprávnosti, nesoudržnosti, a nestandardní prezentaci. Cílem tohoto příspěvku je vysvětlit, co jsou to vlastně graffiti, a tedy jestli může být považována za uměleckou kulturu. Náznaky graffiti jsme mohli vidět už tehdy u některých umělců např. Leonardo a Monet,Picasso atd…Graffity nejsou příjmán jako umění a jelikož to není práce, kterou naleznete např. v galeriích anebo muzeích. V dnešní době grafické umění šahá až na zdi vašeho domu takže je spíše nazýváno jako Vandalismus než-li Uměním. Moderní graffiti vznikla v roce 1960 v New Yorku a bylo to známo pod názvem NY Style! Tato umělecká skupinka dospívající mládeže začala tím že zkoušela psát na značky kde se psali např. jejich jména, a potom následovalo jejich číslo ulice ve kterém žili a potom v městská doprava např..Metra,Autobusy. Tento trend vznikl výskytem „Taki 183“, což byl řecko-americký chlapec  °Demitrius°. Graffiti je Hip Hopový jev! Který propaguje umění graffiti po celém světě tato kultura je spojována s rapovou hudbou. Jediná překážka, která brání přijetí graffiti do umění je svou polohou a prezentací. Nicméně, případy přijeti grafitů do uměleckého světa ukazuje, že konveční metody prezentace. Graffiti nejsou vyloučeny jako umění jen proto, že se to vypadá, jako že jsou nevyžádané. Schrnutě řečeno, graffiti ve formě spreje je umění jako každé jiné dílo, které byste mohli nalezené v galerii anebo muzeu a grafitům se v dnešním světě můžete všimnout mnoho, jelikož tato kultura přežívá už 51 let! Mezi námi žijí lidé, kteří umění rozšiřují.

                 

 

S pozdravem Bratko,SAcrew


SA.PARTNER13.10.2011 18:41:54

Big Shock?! Ano čtete dobře od 15. září je to náš nový sponzor. Firma Al-Namura začala produkovat Energetický Nápoj Big Shock v roce 2003, kdy ho tato společnost začala i distribuovat. Al-Namura je česká firma sídlící v Praze 6. Big Shock je především Český Výrobek vyráběný v Kralupech nad Vltavou. Tato firma nás začala sponzorovat díky tomu, že Žongléři se jim zdají sympatický a že se jim naše crew hodí do Big Shock Teamu! A že by nás chtěli využívat do budoucna na jejich akce. Jsme velice rádi, že můžeme navázat spolupráci s takovouto firmou. Proto budeme dělat vystoupení jenom pro lidi! Aby vás to bavilo, máme pro vás připraveno spoustu nových věcí, tak se rozhodně těšte a proto se budeme snažit ukázat, že jsme ta pravá energie ulice a že vrátíme slávu pouličních skupin zpátky tam, kde začala. V ulicích!

                                  

S pozdravem Bratko,SAcrew


Soulja Boy - The Movie4.10.2011 21:26:47

Soujla boy nedávno představil trailer k jeho "Soulja Boy: The Movie" dokument. V novém klipu, Snoop Dogg říká, že chápe, Soujlajův boj. 

Snopp pověděl: Mnoho lidí nerozumí tomu, že tento mladý muž ukazuje boj je můj boj, vysvětlil však Snoop Dogg. Když přišel a položil své záznamy o životě, a ukázal svoje jméno a udělal to, co má dělat, že je to stejný zápas, který jsem prošel. Říká Snoop Dogg. Je to všechno o překlenutí propasti a projevovat lásku. Stará generace a nové generace, pojďme zlomit jejich způsoby a respekt hudby.

                

S pozdravem Bratko, SAcrew


Eminem Cena Emmy12.9.2011 21:05:03

Slavný rapper Eminem si bere jednu cenu za druhou. Získal ceny jako např. Grammy, Oscar atd. Teď přišla na řadu další cena, která nese název Emmy. Tato cena se objevuje na světě již od roku 1949 a legendární rapová hvězda si ji zasloužila díky své reklamně "Born Of Fire: Chrysler 200" v níž představil luxusní automobil a moderní město Detroit. Ještě pro informaci, v této ceně zabodal také zpěvák Justin Timberlake.

                   

S pozdravem Bratko, SAcrew


< Novější novinky Starší novinky >

SA. PARTNERS

SA.POOLS

Líbí se Vám tento web ?
Ano
245 (58%)
Ne
181 (42%)

Celkem hlasovalo: 426

TOPlist
DESIGNED BY BURNCONTACT
PROGRAMMED BY michals75
e-mail:ondra.nemecek(a)gmail.com
tel:736 739 857